Reklam Alanı

Meltem Cumbul

Yakında Kanal D'de yayınlanacak olan ''Kusursuz Planlar'' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı dizide süphesiz ki ''Meltem Cumbul'' en çok dikkat çeken olandır. Onu tanımayan yoktur. Bir çok sinema ve dizilerde yer alan Meltem Cumbul ''Kusursuz Planlar'' dizisinin izlenme sebebinden en önemlisi olacaktır. Meltem Cumbul 1994 yılında ilk oyunculuğunu ''Bir Sonbahar Hikayesi'nde'' ispatlamıştır ve bir çok ödül almıştır. Bu sinema filminin üzerine bir çok filmde rol aldı ve hayranlarının'da bildiği gibi en çok ''Yılan Hikayesi'' dizisinde dikkat çekmiştir. Bu yetenekli oyuncunun ''Kusursuz Planlar'' dizisinde başrol oyuncular arasında yer almasıda büyük gurur kaynağı olmuştur. Bütün hayranlarını çok yakına Kanal D ekranlarına kilitleyecektir.Kusursuz Planlar Oyuncusu Meltem Cumbul Kimdir?

1969 yılında İzmir'de doğan Meltem Cumbul'un babası Akşehir'li, annesi İzmir'lidir. 1.74 m. boyundadır. 1983 yılında İzmir Türk Koleji'nden, 1987 yılında Ata Koleji'nden, 1991'de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı'ndan mezun oldu.
Meltem Cumbul'un kariyeri; Berlin Altın Ayı ödülünü almış Duvara Karşı'nın (Head On) da aralarında olduğu on altı sinema filmi, Türkiye Televizyon tarihinin en çok izlenen dizi başarısını kazanmış Yılan Hikayesi'nin de aralarında olduğu altı dizi, Smokey Joe's Cafe, Taming of the Shrew gibi müzikal ve tiyatro oyunları ile Palm Springs, Queens, Ankara ve Antalya Altın Portakal Film festivalleri dahil olmak üzere ulusal ve uluslararsı birçok ödüle sahiptir.
2005 yılından itibaren üç yıl süreyle, Los Angeles'ta Eric Morris'in kendisiyle yaptığı çalışmlar sonucunda öğrendiği metodu, halen mezun olduğu okul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde öğretmektedir.Reklam Alanı


Yorumlarınızı bekliyoruz: (anonimi seçerek anında yorum atabilirsiniz.)

Kusursuz Planlar dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: siyahay@windowslive.com
Powered by Blogger.